افتتاح نمایشگاه بین‌المللی بورس،بانک، بیمه KishINVEX2018

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و دهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در جزیره کیش افتتاح شد.

 این نمایشگاه که هرساله با حضور گسترده نهادهای فعال در بازار سرمایه، بانک‌ها، شرکت‌های بیمه و سرمایه‌گذاری در محـل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگـزار می‌شود  پنجمین دوره خود را با برگزاری مراسم افتتاحیه‌ای که در روز دوشنبه 30 مهرماه در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی این جزیره با حضور جمعی از مدیران عامل، اعضای هیئت‌مدیره و شخصیت‌های اقتصادی برگزار شد، به روی عموم مردم گشود.

در این نمایشگاه بیمه ایران معین  حضوری فعال و مؤثر داشته و آخرین دستاوردها، توانمندی‌ها و خدمات شرکت توسط کارشناسان حاضر در غرفه به بازدیدکنندگان معرفی و عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است برگزاری نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی  در کیش و در قالب نمایشگاه 2018 KishInvex فرصتی برای معرفی قابلیت‌های نهادهای مالی داخلی و خارجی، توانمندی‌ها و دستاوردهای بازار بیمه کشور، توانمندی‌های شرکت‌های حاضر در بورس اوراق بهادار، ارائه خدمات نوین بانکی و بیمه‌ای، کمک به تشکیل سرمایه در اقتصاد ملی، افزایش ظرفیت‌ها برای رقابت بازار پول و سرمایه کشور با بازارهای مشابه منطقه و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح‌های کلان ملی است.

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور که بیمه ایران معین در آن حضور فعال و تأثیرگذاری داشته تا 3 آبان ماه هر روز از ساعت ۱۷ الی ۲۲ پذیرای بازدیدگنندگان گرامی خواهد بود.

مدیران و کارشناسان بیمه ایران معین نیز آماده پاسخگویی به بازدیدکنندگان عزیز در سالن C غرفه 61 نمایشگاه می باشند.

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه ایران معین می باشد.