اخبار شرکت بیمه ایران معین

بازدید مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین از شعبه چابهار

بازدید مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین از شعبه چابهار

در این جلسه دکتر اسلامی پناه ضمن ابراز خوشحالی جهت حضور در جمع گرم و صمیمی همکاران و شبکه فروش شعبه چابهار به ایجاد تغییر و تحول در اقدامات و فعالیت های شعبه برای پیشبرد برنامه ها در راستای اهداف شرکت تاکید کردند .

ایشان اضافه کردند جهت توسعه همه جانبه شرکت نیاز به همکاری و همراهی بیش ار پیش همکاران شعبه چابهار داریم .

 

 

بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه «صنعت بیمه، نوآوری و فناوری اطلاعات» برگزار شد

بیست و پنجمین همایش سالیانه بیمه و توسعه با شعار «صنعت بیمه، نوآوری و فناوری اطلاعات» و همزمان با روز ۱۳ آذر روز بیمه در سالن همایش های برج میلاد تهران و با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور سخنران اصلی این همایش بود و علاوه بر وی فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز در این همایش سخنرانی داشت.
امیر صفری رئیس پژوهشکده بیمه و دبیر بیست و پنجمین همایش سالیانه بیمه و توسعه در مراسم افتتاحیه این همایش در سخنانی گفت: بحث اصلی ما این است که فناوری چگونه می تواند به تولید محصول جدید به ما کمک کند و اینکه نرم افزارهای ارائه خدمات بیمه (اینشورتک ها) چگونه می توانند به صنعت بیمه کنند.
وی افزود: یکی از چالش های اصلی صنعت بیمه در ایران و جهان بحث اینشورتک ها هستند و بنا به دستور بیمه مرکزی کارگروهی را در پژوهشکده بیمه تشکیل داده ایم تا بتوانیم حضور اینشورتک ها را در صنعت بیمه کشور قانونمند کند.
در این همایش از سامانه فناوری های اطلاعات بیمه ای رونمایی شد. غلامرضا سلیمانی امیری رییس کل بیمه مرکزی و نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دیگر سخنرانان این همایش یک روزه بودند.

دکتر اسلامی پناه به همراه جمعی از مدیران شرکت بیمه ایران معین نیز از مهمانان همایش ملی بیمه و توسعه بودند .

 

 

 

 

دکتر حسن اسلامی پناه به عنوان مدیر عامل شرکت بیمه ایران معین انتخاب گردید

با تصویب اعضای محترم هیات مدیره ، دکتر حسن اسلامی پناه به عنوان مدیر عامل شرکت بیمه ایران معین انتخاب گردید .

دکتر اسلامی پناه که پیش از این رئیس هیات مدیره شرکت بود ، برای تصدی پست مدیر عاملی شرکت بیمه ایران معین جهت گذراندن مراحل قانونی به بیمه مرکزی معرفی شد .

توفیق ایشان را از خداوند متعال خواستاریم .

پیام دکتر اسلامی پناه به مناسبت سالروز تاسیس شرکت سهامی بیمه ایران

بسمه تعالی

  شرکت سهامی بیمه ایران همچون دیگر بنگاههای اقتصادی کشور متاثر از فراز و نشیبهای کشور افت و خیزهای زیادی را تجربه کرده است اما با تکیه بر سرمایه انسانی متعهد و پرتلاش و فعالیت مبتنی بر تخصص و حرفه‌ای گری توانسته است در بیش از هشت دهه فعالیت حرفه‌ای خود ، اعتماد مشتریانی را به خود جلب کند که با باور و اعتقاد راسخی که به شرکت دارند بیمه‌گر خودشان را در شرایط مختلف همراهی کرده‌اند.

بدون تردید، سرمایه بزرگ اعتبار و اعتماد، حاصل تلاش تمامی مدیران،کارکنان ونمایندگان محترم آن شرکت معظم از بدو تاسیس می‌باشد وحضور بیمه گذاران وفادار حاصل حسن رفتار و صداقت و تخصص پرسنل خدوم و متعهد از گذشته‌های دور تا کنون است. شرکت سهامی بیمه ایران از آغاز تاسیس تا کنون همواره سعی کرده است بهترین خدمات را به هموطنان گرامی عرضه کند و با سرلوحه قرار دادن اصل مشتری مداری در برنامه‌ها، اهداف و استراتژی خود، توانسته است رتبه‌های برتری بیشماری را در کارنامه خود و برای آیندگان به یادگار بگذارد.

امروز پانزدهم آبان ماه در آغاز هشتاد و چهارمین سال فعالیت بیمه ایران ضمن تبریک فراوان، امیدوارم خدمات صادقانه و تلاش مستمر مدیران،کارکنان و نمایندگان که برای آن شرکت معظم آبرو و اعتبار در عرصه خدمتگزاری و مشتری‌مداری را به همراه آورده است با استعانت از پروردگار متعال در سالهای پیش رو مستدام باشد. از پروردگار متعال، توانگری و ماندگاری بیش از پیش شرکت معظم بیمه ایران، سلامتی و بهروزی و همه مدیران، کارکنان، نمایندگان، خانواده‌های معزز ایشان را خواستارم.

 

حسن اسلامی پناه

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه ایران معین می باشد.